Aicinājums plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem akreditēties Kurzemes Dziesmu svētkiem

13.06.2019

Jaunuma titlulattēls

Liepājas Tautas mākslas un kultūras cents un Latvijas Nacionālais Kultūras centrs aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus akreditēties Kurzemes Dziesmu svētkiem “ES ESMU DZĪVĪBA”, kas norisināsies šā gada 29. jūnijā pulksten 19.00 Liepājas Olimpiskā centra Arēnā.

Lai pieteiktos akreditācijai, līdz 20. jūnijam jāaizpilda pieteikuma anketa ŠEIT, pamatojot akreditācijas nepieciešamību. Akreditēto plašsaziņas līdzekļu pārstāvju skaits no katra medija ir ierobežots – 1 žurnālists un 1 fotogrāfs/operators.

Uzziņai:

No 27. līdz 29. jūnijam Liepājā norisināsies vēsturisku notikumu pasākumu kopums – “Kuģa “Saratov” sagaidīšanai Liepājā – 100″. Atceroties laiku, kad Liepāja bija kļuvusi par Latvijas valsts pagaidu valdības mītni, trīs dienu garumā ikviens varēs izdzīvot 1919. gada notikumus, piedaloties plašā svētku programmā, kas vainagosies ar Kurzemes Dziesmu svētkiem.

Kurzemes dziesmu svētku “ES ESMU DZĪVĪBA” koncertā uzstāsies vairāk nekā 2000 koru, deju kolektīvu un pūtēju orķestru dalībnieku no visiem Latvijas vēsturiskajiem novadiem. Par virsdiriģentiem izvēlēti Kurzemes labāko koru un pūtēju orķestru diriģenti, Dziesmu svētku virsdiriģenti un Goda virsdiriģenti, kuri ir vai bijuši saistīti ar Kurzemi.

Kurzemes Dziesmu svētkus rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību, svētkus atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.