Aicina uz romantiskiem stāstiem par mīlestību koncertā „Ak, sievietes!”

06.03.2014

Jaunuma titlulattēls

Svētdien, 9. martā, pulksten 14:00 viesnīcas „Promenade Hotel” Hika zālē uz ikgadējo Starptautiskajai sieviešu dienai veltīto koncertu „Ak, sievietes!” ielūdz Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru ansamblis „Dziedonis”, vokālais ansamblis „Šokolāde” un muzikālās apvienības „Gulbju dīķa Jazz band” mūziķi. Ieejas maksa 1.42 EUR.

Marts ir pirmais pavasara mēnesis, kas katru gadu tradicionāli sākas ar starptautiskās Sieviešu dienas atzīmēšanu un Tautas mākslas un kultūras centra vīru ansambļa „Dziedonis” (vadītājs Valdis Aivars) koncertu, kurā romantiskā gaisotnē tiek izdziedāti stāsti par mīlestību.

Šoreiz  9. martā, pulksten 14.00 viesnīcas „Promenade Hotel” Hika zālē klausītājus ar dažāda rakstura dziesmām lutinās gan vīru ansambļa dalībnieki un diriģents Valdis Aivars, gan vokālais ansamblis „Šokolāde” un vadītāja Daiga Ozola, gan muzikālās apvienības „Gulbju dīķa Jazz band” mūziķu Egīla Madeļa un Imanta Meķa vadībā. Koncertā skanēs gan latviešu, gan ārzemju komponistu skaņdarbi kā arī tautā iemīlētākās tautasdziesmu apdares. Mīlestības gaisotni spilgtinās mīlas lirika aktiera Aivara Kalnarāja izpildījumā. 

Ieejas maksa koncertā 1.42 EUR. Biļetes var iegādāties Liepājas Latviešu biedrības nama, Liepājas Olimpiskā centra, t/c „Ostmala” un Liepājas teātra kasēs, „Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un http://www.bilesuparadize.lv/  kā arī stundu pirms koncerta sarīkojuma norises vietā.

Informāciju sagatavojusi:
Aija Eizengrauda
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja