Aicina uz labdarības koncertu “Tuvu, tuvu…tepat”

05.12.2023

Šo svētdien, 10. decembrī, pulksten 16.00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Laiks” aicina uz tradicionālo ziemas labdarības koncertu “Tuvu, tuvu… tepat”, kas izskanēs Liepājas Baptistu sv.Pāvila draudzes baznīcā, Kuršu ielā 19.

Šis būs jau septītais gads, kad tuvojošos Ziemassvētku noskaņā un sajūtās, koris “Laiks”, tā mākslinieciskā vadītāja un diriģente Ilze Balode, kormeistars Krišs Pozemkovskis kopā ar saviem skatuves draugiem ielūdz klausītājus uz gaišām sajūtām pilnu pēcpusdienu, aicinot ikvienu būt klāt gan mūzikā, gan labu nodomu pilnos darbos.

“Visi kopā veidojam koncerta programmu, katrs saklausot savā sirdī mūziku, kuru gribas nodot tālāk klausītājam. Tradicionāli decembris dabā ir vistumšākais laiks, tāpēc cilvēki, arī mēs, meklē gaismu, vieglumu un labestību, tādu mirdzēšanu, kas iedvesmotu un atgādinātu, ka gaisma ir tuvu, tuvu, tepat. Mēs gribam būt līdzās savējiem, un aicinām jūs būt kopā ar mums,” saka I.Balode.

Labdarības koncertā ar kori “Laiks” kopā būs dziedātāja Ance Krauze, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers, soliste Laura Bluķe, trompetists un aranžētājs Jānis Ivuškāns, instrumentālā grupa Normunda Kalniņa vadībā un citi kora skatuves kolēģi.

Šī kora labdarības tradīcija aizsākusies, pašiem dziedātājiem savā ikdienā, savā tuvumā pamanot kādu cilvēku, ģimeni vai problēmu, kaut ko vai kādu, kam gribas palīdzēt – šo gadu laikā kora labdarības mērķi ir bijuši dažādi, bet visi ļoti tuvu, tepat līdzās. No koncertu ziedojumiem īstenoti dažādi sapņi un palīdzēts tiem, kam šī uzmanība un atbalsts bijis nepieciešams – gan ģimenēm ar īpašām vajadzībām, gan dažādu veselības problēmu nomāktiem ļaudīm, gan savējiem, kas saskārušies ar dzīves mestiem izaicinājumiem. Arī šogad palīdzīga roka tiks pasniegta kādai ģimenei, kurai nepieciešams atbalsts grūtā dzīves brīdī.

Laipni aicināti!