Agra Klestrova 40 gadu jubilejas fotoizstāde “Melnais baltums vai baltais melnums”

26.06.2015

Jaunuma titlulattēls

Ceturtdien, 2. jūlijā, plkst. 17.40 Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā notiks Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra fotostudijas “FOTAST” fotogrāfa Agra Klestrova 40 gadu jubilejas personālās fotoizstādes “Melnais baltums vai baltais melnums” atklāšana. Izstāde bez maksas apskatāma katru dienu no 2. līdz 31. jūlijam.

Liepājnieks, fotogrāfs Agris Klestrovs šogad svin savu 40 gadu jubileju, atzīmējot to ar fotoizstādi, kurā būs redzami 40 fotodarbi no fotogrāfa ceļojumiem. A.Klestrovs ir fotostudijas “FOTAST” vidējās paaudzes biedrs un viens no aktīvākajiem ideju ģeneratoriem, kurš fotogrāfiju un fotografēšanu sauc par savu aizraušanos un pat par apsēstību jau kopš bērnības. Kā atzīst fotogrāfs, nopietnāks darbs fotomākslā rit jau apmēram septiņus gadus. Viņa aizraušanās ir melnbaltais foto, jo, kā fotomākslinieks uzskata, “uztaisīt patiesi melnbaltu bildi ir daudzkārt sarežģītāk, kā tas varētu likties. Bildēs es ielieku sevi, atkailinot daļiņu savas dvēseles.”

Fotostudijas “FOTAST” vadītājs Jānis Vecbrālis stāsta: “Agris ir kluba ideju ģenerators, kurš veidojis gan personālizstādes, gan arī piedalījies kopizstādēs un dažādos plenēros, katrā ziņā ļoti aktīvs. Strādā dažādās foto tehnikās – gan digitālās, gan analogās. Viņam ļoti patīk fotografēt cilvēkus un dabu, un tā kā viņš arī ļoti daudz ceļo, tad šo ceļojumu gadu laikā jau izveidotas vairākas ļoti interesantas kolekcijas, piemēram, par kalniem, par dažādām pilsētām. Interesanti, ka šī jubilejas izstāde, kurā būs redzami viņa ceļojumos uzņemtās fotogrāfijas, būs netipiskā formātā, kādā – tas lai paliek intrigai.”

Vairāk informācijas par fotogrāfa Agra Klestrova darbību iespējams atrast fotoblogā http://recovered.lv/, kā arī sociālajos tīklos http://www.draugiem.lv/fotoapsestais/

Informāciju sagatavojusi:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja