Aicina dejotājus pieteikties tautas deju festivālam “Rudens nāca sētiņā”

09.09.2022

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vaduguns” Kristīnes Jaunbrūnas vadībā aicina vidējās paaudzes deju kolektīvus līdz 29. septembrim pieteikties dalībai tautas deju festivālā “Rudens nāca sētiņā”. Festivāls norisināsies šā gada 22. oktobrī Liepājas Latviešu biedrības namā.

Festivāla mērķis ir uzturēt Dziesmu un Deju svētku tradīciju kā dzīvu un unikālu kultūras vērtību starpsvētku periodā, pulcēt vienkopus Latvijas deju kolektīvus, sekmējot dejotāju radošo iniciatīvu un sociālās līdzdalības aktivitāti.

Dienas gaitā festivāla dalībniekiem ieplānotas dažādas aktivitātes kā, piemēram, dalība intelektuālā spēlē “Zinu, bet minu”, kur žūrija vērtēs ne tikai zināšanas un katras komandas vizuālo koptēlu, bet arī līdzjutēju aktivitātes. Pulksten 18:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē notiks koncerts, kas būs sagatavots ņemot vērā festivāla dalībnieku pieteiktās dejas, no kurām viena ir atbilstoša tēmai “Rudens nāca sētiņā” – ražas laiks, talka, lauku sēta u.tml.

Ar festivāla nolikumu var iepazīties Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā www.liepajaskc.lv sadaļā “Nolikumi un pieteikumi”. Turpat atrodama arī pieteikuma anketa. Ja izlasot nolikumu rodas kādas neskaidrības, lūgums sazināties ar projekta vadītāju Lieni Šnipki pa tālruni 63481253 vai elektroniski liene.snipke@liepaja.lv.