Vīru vokālais ansamblis “DZIEDONIS” svin 5 gadu jubileju.

12.10.2018

Atzīmējot savu pirmo apaļo – piecu gadu – jubileju, vīru vokālais ansamblis “DZIEDONIS” ielūdz uz akustisku koncertprogrammu “Mūžam šaizemē”. Koncerts notiks 14.oktobrī pulksten 14:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru vokālais ansamblis “DZIEDONIS” Valda Aivara vadībā savu radošo darbību uzsāka 2013. gada septembrī, kad pēc 85 gadu jubilejas nosvinēšanas un XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku izbaudīšanas savu darbību pārtrauca vīru koris “Dziedonis”.

“DZIEDONIS” cieņā tur klasisko repertuāru, kā arī gatavo tematiskas svētku programmas un regulāri viesojas citos Latvijas novados. Ansambļa repertuārā ir latviešu tautasdziesmu apdares, mīlas dziesmas, pazīstamu latviešu komponistu, tai skaitā arī liepājnieku, skaņdarbi.

Ieeja koncertā ir bez maksas.

?Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.comkontos.