Tautas lietišķās mākslas studija “Liepava” aicina pieteikties rokdarbnieces jauna projekta realizēšanai

21.11.2018

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas lietišķās mākslas studija “Liepava” aicina pieteikties rokdarbnieces, kas vēlas radīt un pašapliecināties kādā jaunā un siltā projektā.

Lai iedrošinātu pretendentes, studijas radošā vadītāja Smaida Rubeze nedaudz atklāj ieceri: “Projekts taps 2019. gadā un tā realizācijai nepieciešamas piecas-sešas dalībnieces ar vienkāršām adītprasmēm. Darbu uzsāksim tiklīdz būs nokomplektēta komanda, tāpēc aicinu uzdrošināties un nākt ilgi nedomājot.”

Pieteikties un uzdot jautājumus var studijā “Liepava” otrdienās pēc pulksten 10 Dārza ielā 4/8 vai zvanot pa tālruni 26425800.

Tautas lietišķās mākslas studija “Liepava” ir pirmā un vecākā tautas lietišķās mākslas studija Latvijā. Šogad ar divām krāšņām izstādēm vērienīgi nosvinēta 65 gadu jubileja. Studijā ir vairāk kā 50 dalībnieku, kas darina brunčus, lakatus, cimdus, zeķes, jostas, prievītes, segas, dreļļus un galdautus. Rokdarbnieces turpina aktīvi strādāt pie dažādiem jauniem projektiem. Studijas “Liepava” meistaru darinājumi izceļas ar drosmi eksperimentēt, tradicionālās nemateriālā mantojuma vērtības pasniedzot laikmetīgā garā.