Svētdien Jūrmalas parkā notiks Lieldienu sarīkojums “SVĒTKUS MEKLĒJOT”

31.03.2015

Jaunuma titlulattēls

Svētdien, 5. aprīlī, no pulksten 12.00 – 15.00 Jūrmalas parka Bērnu laukumā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina liepājniekus un pilsētas viesus priecīgā noskaņā svinēt pavasari Lieldienu sarīkojumā „Svētkus meklējot”, līdzi ņemot nevārītu olu krāsošanai lielajā katlā, kā arī burkānus un rupjmaizi “Mini Zoo” iemītniekiem!

Dienas kļūst gaismas piepildītākas, mostas daba un kautrajos saules staros tvertās pavasara smaržu buķetes rosina sajūtas, kas liek smaidīt biežāk. Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra aicina tam ļauties! Ar gavilēm, dejām un Lieldienu spēlēm, aicinām radīt svētkus sev, kopā esot ar ģimeni un draugiem Liepājas Jūrmalas parkā. Svētdien svētkus meklēs un pavasara prieku radīs Jaunā Liepājas teātra Māsiņa Madara, Brālītis Reinis un Omīte, kopā veicot dažādus Lieldienu veiklības uzdevumus, kuros piedalīties aicinās arī pasākuma apmeklētājus. Lieliem un maziem būs iespēja gan aktīvi izkustēties, gan lielajā katlā lietišķās mākslas studijas “Liepava” meistaru vadībā krāsot līdzpaņemtās olas un ripināt tās, gan arī veidot Lieldienu rotājumus kopā ar Liepājas BJC struktūrvienības “Laumiņa” pedagogiem, bet pie ziedu dizaina studijas “Liepzars” floristēm iemācīties, kā nopīt ligzdiņas no dabas materiāliem. Savukārt līdzi paņemtos burkānus un rupjmaizi varēs iedot mīlīgajiem biedrības “Dižvanagi” „Mini Zoo” iemītniekiem – Šetlandes ponijiem Zibo un Zeldo, Kamerūnas pundurkaziņai Zuzei, franču punduraitiņai Madei, Amerikas pundurcūciņai Filipam, Gailim ar savām jaukajām draudzenēm vistām un pundurtrušu meitenēm Frīdai un Kikai. Ikkatrs, kurš būs apciemojis zvēriņus “Mini Zoo” un līdzdarbojies visās piedāvātajās Lieldienu aktivitātēs, saņems mazu pārsteiguma balviņu.

Gaišo svētku noskaņu Lieldienās ar muzikāliem priekšnesumiem radīs gan dziedātāji, gan dejotāji. Ar jautrām dejām apmeklētājus priecēs Liepājas BJC struktūrvienības “Vaduguns” 3.-4. un 5.-6. klašu tautas deju kolektīvi (vadītājas Inta Blumbaha  un Eva Krētaine), Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas deju ansamblis “Rucavietis” (vadītāja Sandra Blumbaha), vidējās paaudzes deju kolektīvi “Vaduguns” (vadītāja Kristīne Jaunbrūna), “Kvēle” un senioru deju kolektīvs “Sidrabvilnis” (vadītāja Ingrīda Lūka). No Bērnu laukuma Kuģa dziedās Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu un jauniešu vokālās studijas “Pērlītes” (vadītāja Sondra Krauze) solisti – Elīza Anna Šperberga, Elīna Miltiņa un Valters Ērglis, kurš nesen ieguva 1. vietu bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursā “Pērļu lietus” 5-7 gadu vecuma grupā. Savukārt pašā kalna galiņā pavasara dziesmas gavilēs folkloras kopas “Vēlava” (vadītāja Vija Laipniece) un “Saknes” (vadītāja Rudīte Nikolovska).

Zirga pajūgā apmeklētājus vizinās IK “Kumeliņš”. Siltus dzērienus un uzkodas piedāvās kafejnīca “Zelta ola”, gardu tēju un kafiju aicinās nobaudīt SIA “ELKA Store”, Mārīte Andersone ceps raugu pankūkas, bet popkornu un cukurvati piedāvās Mārtiņš Kairis.

Meklēsim un radīsim svētku prieku kopā!

Informāciju sagatavojusi:
Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja