Svētdien aicina uz Ziemassvētku koncertu “Laiks ar vēja spārniem”

14.12.2016

Jaunuma titlulattēls

Svētdienā, 18. decembrī, pulksten 15.00, Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē uz Ziemassvētku koncertu “Laiks ar vēja spārniem” aicina vīru vokālais ansamblis “Dziedonis”, jauktais koris “Lauma” un Liepājas Tautas teātra aktrises Sandra Okuņeva un Sandra Vintere. Ieeja bez maksas.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru vokālais ansamblis “Dziedonis” un tā vadītājs Valdis Aivars ielūdz uz Ziemassvētku koncertprogrammu, ko pirmoreiz sagatavojuši kopā ar jaukto kori “Lauma” un diriģenti Mirdzu Paipari. Koncerts notiks akustiskā skanējumā, radot patīkamu un sirsnīgu svētku atmosfēru. Romantiskās un filozofiska rakstura dziesmās un aktrišu stāstītajā dzejā, klausītāji aicināti atskatīties uz gadu, kas ved cauri gadalaikiem, noslēdzoties Ziemassvētkos, kad atkal uzsākam jaunu, vēlmēm un apņēmības pilnu straujās dzīves posmu.

Koncertā skanēs pazīstamas un iemīļotas melodijas – Mārtiņa Freimaņa, Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Ulda Ozola, Andra Kristona, Valda Aivara un citu komponistu dziesmas, kas raisīs ne tikai Ziemassvētku noskaņu, bet rosinās arī pārdomas par būtisko, par mīlestību un patiesām vērtībām. Koncerta skanējumu bagātinās koncertmeistars un komponists Valdis Aivars (taustiņinstrumenti) un dziesminieki, Austrasbērni – Uldis Ozols un Renāte Ķeire (ģitāras).

Informāciju sagatavojusi:
Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja