Tautas fotostudijas “Fotast” gada izstāde “…NIEKI”

7. janvāris - 31. janvāris (2022) 09:00-19:00 Liepājas Latviešu biedrības nams /Izstāžu galerija/
Bez maksas

No 7. janvāra līdz mēneša beigām Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā apskatāma Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas “Fotast” gada izstāde “…NIEKI”.

Turpinot iepriekšējā gada izstādes tēmu par Liepāju, šogad fotostudijas dalībnieku izpētes centrālais tēls ir cilvēks Liepājā. Kā pastāstīja izstādes kurators Mārtiņš Krūmiņš, ekspozīcija veidota kā stāsts, par un ap …niekiem :”Šī izstāde ir par jums un mums, kas šeit dzīvo, atbrauc, strādā, bauda, rada, atpūšas vai aizbrauc, bet kādu noteiktu laiku ir liepājNIEKI – strādnieki, dzejnieki, vasarnieki, vientuļnieki vai tie, kas vienkārši niekojas – visi kuri ir kustībā un šai pilsētai piederoši. Mēs esam arī pētnieki, kas meklē tos “NIEKUS”, kuri mums liekas interesanti un svarīgi. Pamanīto cenšamies pārlikt vizuālā valodā un padarīt skatāmu, tāpēc iespējams esam fotomāksliNIEKI.”

Izstādē piedalās fotomāksliNIEKI: Adrians Pese, Agris Klestrovs, Eric Zirk, Gunārs Kopštāls, Ilga Lasmane, Ilona Gabaliņa Kila, Irina Tīre, Iveta Herbsta, Jelizaveta Borodina, Kaspars Strēlis,  Ludmila Šmite, Madara Kronberga, Miks Kļaviņš, Normunds Kaprano, Raitis Karlsons, Rolands Drāznieks,Valentīns, Vineta Jaunzeme un Ziedonis Safronovs.

Izstāde apskatāma katru dienu no 9 līdz 19 bez maksas.