Līgo Liepājā

23. jūnijs - 24. jūnijs (2023) 21:00-04:00 Jūrmalas parks / blakus bērnu laukumam
Bez maksas

Svētku programmu pulksten 21:00 atklās Liepājas teātra aktieri Agnese Jēkabsone, Karīna Tatarinova un Viktors Ellers, kuri dziedās skatītāju iemīļotas Ivara Vīgnera, Zigmara Liepiņa, Raimonda Paula, Imanta Kalniņa un citu autoru dziesmas no latviešu kinofilmām un teātra izrādēm “Vella kalpi”, “Trīnes grēki”, “Džons Neilands”, “Vajadzīga soliste”, “Dāvana vientuļai sievietei” un citām. Muzikālo pavadījumu spēlēs mūziķu grupa Jāņa Strazda vadībā.

Saulei rietot, pulksten 22:30 kopā ar folkloras kopu “Ķocis” latviskās tradīcijās ar dziesmām un rotaļām tiks iedegta Jāņuguns. Īpašo Līgo nakts uguns rituālu paspilgtinās akordeona, bungu, stabules, vijoles un mandolīnas skaņas, piešķirot norisei īpaši maģisku noskaņu.

Pulksten 23:00 uz skatuves kāps skatītāju simpātijas iekarojusī kantrī mūzikas grupa “Zelta kniede”, kas spēlēs lustīgas deju melodijas līdz rīta gaismai.

Svētku teritorijā varēs iegādāties ēdienus un dzērienus, ko piedāvās “Trīs Sivēni” un “Aizputes muižas alus”, darbosies arī blakus esošie kioski “CoffeeLovers”, “Kārumu sala” un kafejnīca “Papus”. Uz svētkiem var ņemt līdzi arī savus mielasta “groziņus”.

Apmeklētāji var nākt jau sākot no pulksten 20:00. Ieeja brīva.