PĀRCELTA! Liepājas Jauniešu teātra studijas pirmizrāde SAPNIS VASARAS NAKTĪ

Piektdien, 4. decembrī (2020) 18:30 Liepājas Latviešu biedrības nams /Kamerzāle/

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju IZRĀDE PĀRCELTA uz 2021.gada janvāri! Precīzāka informācija sekos. Iegādātās biļetes derīgas.

“Sapnis vasaras naktī” ir visvairāk iestudētā angļu dzejnieka un dramaturga Viljama Šekspīra komēdija, par kuras tapšanas laiku autora daiļrades pētnieki uzskata laika posmu starp 1594.un 1596.gadu. Lugas pamatā ir stāsts par mīlestību, ko apvij intrigas un dažādas attiecību peripetijas. Notikumi risinās ap Atēnu valdnieka Tēseja un amazoņu valdnieces Hipolitas kāzām.
Liepājas Jauniešu teātra studijas režisors, pedagogs Juris Ločmelis:”Iespējams, ka tieši ar šo iestudējumu, kas atzīts par vienu no labākajām Šekspīra komēdijām, jaunieši var sākt iepazīties ar renesanses laika dramaturģiju, ko caurvij mīlestības tēma.”
Viljams Šekspīrs atzīts par vienu no izcilākajiem autoriem pasaules literatūrā. Šekspīra lugām raksturīgi daudzveidīgi un dziļi izstrādāti raksturi un filozofiskums. Tās ir tulkotas daudzās pasaules valodās. Šekspīra kopotie raksti izdoti arī latviešu valodā.

Režisors: Juris Ločmelis
Scenogrāfi: Dace Lanka un Reinis Kuncītis
Kostīmu māksliniece: Dace Lanka
Komponiste: Laura Dubina
Lomās: Liepājas Jauniešu teātra studijas dalībnieki

Mērķauditorija: Jaunieši

Rīko: Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana/filmēšana. Apmeklējot pasākuma norises vietu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts/filmēts un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos.

 

NB! Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Apmeklējot šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
– ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī pasākuma norises vietā;
– respektēsiet pasākuma rīkotāju norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c.