Lieldienu sarīkojums “Lote un Lieldienas”

Svētdien, 9. aprīlī (2023) 12:00-15:00 Jūrmalas parks Liepājā
Bez maksas

Pulksten 12:00 aicinām uz tikšanos ar zinātkāro un attapīgo Loti no Izgudrotāju ciema, kas kļūst par detektīvi, lai glābtu Lieldienu zaķi no nopietnām nepatikšanām: “Lieldienu zaķim ir pazudušas visas krāsas. Viņš pamostas rītā, kad jāsāk olu krāsošana, bet, ak nelaime, – visas krāsas ir melnas! Kas gan tās par Lieldienām bez olu krāsošanas? Kur atrast krāsas? Kurš tās paņēmis? Lieldienu zaķis zvana komisāram Reksim, bet komisārs Reksis ir izbraucis un nevar palīdzēt. Izmisums! Bet tieši tajā brīdī ciemos ierodas suņu meitene Lote un sāk izmeklēšanu…,” tā gaidāmos piedzīvojumus ieskicē Liepājas Leļļu teātra izrādes “Lote un Lieldienas. Krāsu detektīvs” režisore Lelde Kaupuža.

Laikā no pulksten 13:00 līdz 15:00 svētku noskaņu dziedot un dejojot radīs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra folkloras kopa “Vēlava” (vadītāja Vija Laipniece), folkloras kopa “Saknes” (vadītāja Rudīte Nikolovska), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kvēle” (vadītāja Ingrīda Lūka), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vaduguns” (vadītāja Kristīne Jaunbrūna), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Rucavietis” (vadītāja Vineta Egliena), senioru deju kolektīvs “Sidrabvilnis” (vadītāja Ingrīda Lūka), bērnu tautas dejas kolektīvs “Krustiņi” (vadītāja Inta Āboliņa) un Liepājas Valsts tehnikuma jauniešu deju kolektīvs “Odziņa” (vadītāja Inta Āboliņa).

Visas dienas garumā meistardarbnīcās varēs krāsot olas un veidot svētku dekorus kopā ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas lietišķās mākslas studiju “Liepava” (vadītāja Smaida Rubeze), ziedu dizaina studiju “Liepzars” (vadītāja Vaira Kārkliņa) un radošo skolotāju apvienību (vadītāja Indra Bunka). Svētku teritorijā darbosies jautras atrakcijas, varēs spēlēt spēles un iegūt balvas, kā arī iepazīt dažādus pūkainus dzīvnieciņus no mini ZOO Atomi un fotografēties ar Lieldienu tēliem.

Visas Lieldienu norises pasākumā pieejamas bez maksas. Laipni aicināti!