Lieldienu sarīkojums LIELA DIENA

Svētdien, 17. aprīlī (2022) 12:00-15:00 Jūrmalas parks, Liepājā
Bez maksas

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina liepājniekus un pilsētas viesus uz Lieldienu sarīkojumu “Liela diena”, kas norisināsies 17. aprīlī laikā no pulksten 12 līdz 15 Jūrmalas parkā, Liepājā.

Šogad lielus un mazus svinētājus gaidīs jautra izrāde par Sunīti un Kaķīti, kam patīk skriet, lēkt, sacensties un rotaļāties. Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties meistardarbnīcās un pašiem izgatavot Lieldienu rotājumus no dabas materiāliem, krāsot olas, vizināties ar zirgu un poniju, aplūkot un priecāties par dzīvnieku pasaules pūkainīšiem.

Svētku noskaņu dziedot un dejojot radīs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu vokālā studija “Pērlītes” (vadītāja Iveta Logina), vokālais ansamblis “Šokolāde” (vadītāja Daiga Ozola), folkloras kopa “Vēlava” (vadītāja Vija Laipniece), folkloras kopa “Saknes” (vadītāja Rudīte Nikolovska), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kvēle” (vadītāja Ingrīda Lūka), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vaduguns” (vadītāja Kristīne Jaunbrūna), senioru deju kolektīvs “Sidrabvilnis” (vadītāja Ingrīda Lūka), vidējās paaudzes deju kolektīvs “Rucavietis” (vadītāja Vineta Egliena) un bērnu tautas dejas kolektīvs “Krustiņi” (vadītāja Inta Āboliņa).

Meistardarbnīcas vadīs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas lietišķās mākslas studijas “Kursa” (vadītāja Ilma Rubene), “Liepava” (mākslinieciskā konsultante Smaida Rubeze) un ziedu dizaina studijas “Liepzars” (vadītāja Vaira Kārkliņa) meistares, kā arī radošo skolotāju apvienība Indras Bunkas vadībā. Par rotaļām, jautrību un izklaidēm gādās radošā apvienība “Krāsu karuselis” un Lieldienu zaķis.

Dažādus dzīvnieciņus atrādīs mini ZOO Atomi un “Namejs JP”, bet zirgu un poniju atvedīs zemnieku saimniecība “Stiebriņi”.

Visas Lieldienu norises pasākumā pieejamas bez maksas.