Labdarības koncerts TUVU, TUVU, TEPAT…

Svētdien, 10. decembrī (2023) 16:00 Liepājas Baptistu Pāvila draudzes baznīca
Bez maksas

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris LAIKS, tā mākslinieciskā vadītāja un diriģente Ilze Balode un kormeistars Krišs Pozemkovskis aicina ikvienu uz tradicionālo ziemas labdarības koncertu “Tuvu, tuvu… tepat”.
Šis būs jau septītais gads, kad Ziemassvētku noskaņā un sajūtās kora dziedātāji kopā ar saviem skatuves draugiem ielūdz klausītājus uz gaišām sajūtām pilnu pēcpusdienu, aicinot ikvienu būt klāt gan mūzikā, gan labu nodomu pilnos darbos. Šī kora tradīcija aizsākusies, pašiem dziedātājiem savā ikdienā, savā tuvumā pamanot kādu cilvēku, ģimeni vai problēmu, kaut ko, kam gribas palīdzēt – šo gadu laikā kora labdarības mērķi ir bijuši dažādi, bet visi ļoti tuvu, tepat līdzās. No koncertu ziedojumiem īstenoti dažādi sapņi un palīdzēts tiem, kuriem šī uzmanība un atbalsts ir bijis nepieciešams.
Šā gada labdarības koncertā ar kori LAIKS kopā būs dziedātāja Ance Krauze, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers, soliste Laura Bluķe, trompetists un aranžētājs Jānis Ivuškāns, instrumentālā grupa Normunda Kalniņa vadībā, kā arī citi kora skatuves kolēģi. Visi kopā veidos koncerta programmu, katrs saklausot savā sirdī mūziku, kuru gribas nodot tālāk klausītājiem. Tradicionāli decembris ir dabā vistumšākais laiks, tāpēc cilvēki, arī mēs, meklē gaismu, vieglumu un labestību, tādu mirdzēšanu, kas iedvesmotu un atgādinātu, ka gaisma ir tuvu, tuvu, tepat. “Mēs gribam būt līdzās savējiem, un aicinām jūs būt kopā ar mums,” saka Ilze Balode.