Jauniešu teātra studijas pirmizrāde MAIJA UN PAIJA

Ceturtdien, 2. maijā (2024) 18:00-19:00 Liepājas Latviešu biedrības nams / Kamerzāle

Liepājas Jauniešu teātra studija aicina 2. maijā pulksten 18:00 uz pirmizrādi “Maija un Paija”, kas būs skatāma Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē.

Uzvedums tapis pēc Annas Brigaderes lugas “Maija un Paija” motīviem, kas ir viena no populārākajām rakstnieces lugām. Tajā cildinātas klasiskas vērtības – čaklums, labestība, sirsnība un apņēmība, atklājot, kā tās palīdz izprast pasauli un tuvoties laimei. Kā pretstats tēlotas tādas īpašības kā slinkums, nenovīdība un egoisms.

“Strādājot ar jauniešiem un izvēloties klasiskus darbus, izrādes veidoju formas un izteiksmes līdzekļos atšķirīgas, lai būtu interesanti gan aktieriem, gan skatītājiem. Šajā izrādē aktieriem izpausties palīdz īpaši veidotas lelles,” atklāj režisors Juris Ločmelis.

Izrādes režisors un scenogrāfs ir Juris Ločmelis, kostīmus un lelles veidoja Dace Lanka. Maijas lomā – Līva Barule, Paija – Elizabete Sitņikova. Pārējās lomās: Kristofers Sproģis, Anna Lendele, Ulrika Kronpuša, Evika Ulmane, Alens Roberts, Zigmunds Raģels un Emīls Butorins.