Izrāde “Mūra pils tuksnesī”

Trešdien, 15. septembrī (2021) 20:00 Liepājas stacija /uzgaidāmā zāle/

Ir apkopējas Ņinas pēdējā darba diena. Viņa ir manāmi domīga – aiziet no darba stacijā pēc tik daudz nostrādātiem gadiem ir tas pats, kas atstāt savas mājas un ģimeni. Par spīti pozitīvajiem kolēģu apsveikumiem, lēni un nemanāmi viņā iezogas neremdināmas skumjas. Situācija saasinās brīdī, kad stacijā ierodas jaunais darbinieks Māris, kurš ar savu enerģiskumu un jauneklību iegūst Ņinas kolēģu simpātijas. Ņinas pēdējā darba diena izvēršas par traģikomisku notikumu un smalkjūtīgu pārdzīvojumu virkni, kurā galvenās lomas izspēlē katra tēla dzīves gaidas un aizejošais laiks

Izrādes radošā komanda: dramaturģijas un režijas autore – Sandija Santa, horeogrāfe – Katrīna Albuže, scenogrāfs un kostīmu mākslinieks – Edgars Niklasons, skaņu mākslinieks – Andris Jeziks, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra amatierteātra “Projekts” aktieri – Inese Indriksone (Ņina), Aigars Ambrēns (Ilgvars), Inta Ambrēna (Vika), Ildze Matute (Serafima), Elvijs Čakāns (Māris), Kristīne Šokoleja-Šokolaite (Gaida), Vilnis Saltais (Klaidonis) un viesmākslinieks, LNO solists Armands Siliņš (Laika vecis).

Biļetes cena 5 eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem 4 eiro.

Ieeja pasākumā tikai ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (Pase vai ID karte). Lūgums uz izrādi ierasties vismaz 15 minūtes pirms sākuma.