PĀRCELTS uz 06.02.2021.! Folkloras kopas “Vēlava” 20 gadu jubilejas koncerts KAS KAIŠ MAN NEDZĪVOT

Sestdien, 24. oktobrī (2020) 14:00 Liepājas Latviešu biedrības nams /Lielā zāle/
Bez maksas Saņemt ielūgumu

PĀRCELTS UZ 06.02.2021.! Iegādātās biļetes derīgas.

Uz skanīgu jubilejas koncertu aicina Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra folkloras kopa “Vēlava” un vadītāja Vija Laipniece!

Folkloras kopa savu jubileju svinēs kopā ar bērnu deju kolektīvu “Krustiņi” un citām folkloras kopām no Liepājas, izceļot dažādu paaudžu saikni caur tautas dziesmām, dejām un rotaļām.

Ieeja pasākumā ar personalizētām bezmaksas biļetēm.

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana/filmēšana. Apmeklējot pasākuma norises vietu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts/filmēts un iegūtie foto/video materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātes nolūkos.

 

NB! Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Apmeklējot šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
– ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī pasākuma norises vietā;
– respektēsiet pasākuma rīkotāju norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c.