Mazie dziedātāji un dejotāji ielūdz uz koncertu visai ģimenei “PĒDAS SNIEGĀ”

17.12.2014

                                         Jaunuma titlulattēls  Jaunuma titlulattēls

Svētdien, 21. decembrī, pulksten 14.00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu un jauniešu vokālā studija “Pērlītes” un bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” aicina lielus un mazus liepājniekus uz skanīgām Ziemassvētku dziesmām un lustīgām latviešu tautas dejām piepildītu koncertu visai ģimenei “Pēdas sniegā”, ar ko noslēdzas sarīkojumu cikls “Ziemas noskaņā”. Koncerts notiek Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Ieeja bez maksas.

Pērlītes_foto_Modris_HeldsZiemassvētku priekā mūzikā vienosies divdesmit septiņas pērlītes, kuras, kā stāsta vadītāja Sondra Krauze, šim koncertam gatavojas ļoti nopietni, trīsreiz nedēļā apmeklējot mēģinājumus un apgūstot gan komponista Andra Kontauta skaņdarbus, gan arī visiem zināmas un mīļas Ziemassvētku dziesmas. Vadītāja atzīst, ka ir gandarīti par paveikto pagājušajā sezonā un sasniegto augsto līmeni, tādēļ saka lielu paldies arī vecākiem, kuri ļoti aktīvi iesaistās un atbalsta bērnus radošajā procesā. Šajā koncertā dzirdēsim bērnu un jauniešu vokālās studijas “Pērlītes” dziedātājus divās vecuma grupās un solistes – Sabīni Kubiloviču, Sofiju Konohinu, Esteri Ērgli un Laumu Lapiņu, kā arī koncertmeistari Santu Jašinu.

KRUSTIŅI_Foto_Jānis_Vecbrālis_2Bērnu deju kolektīva “Krustiņi” dalībnieki savas pēdas sajūtu sniegā izdancos latviešu tautas dejās “Kalējs kala debesīs”, “Slotu dancis”, “Baltais lācis”, “Juku, juku sīki putni” un citās. Intas Āboliņas vadībā trīs dažādās vecuma grupās latviešu tautas deju iepazīst nu jau vairāk kā septiņdesmit mazie dejotāji, kuru deju solīšiem līdzās vadītājai seko arī repetitore Inta Blumbaha un koncertmeistare Ija Bebrīte. Šogad jau rit kolektīva 20. sezona.

Kopā ar lieliem un maziem dziedātājiem un dejotājiem pēdas sniegā savā pagalmā meklēs un svētkiem gatavosies Māmiņa (Jana Pāvila), brālītis Kārlītis (Kārlis Vēbers) un māsiņa Lauriņa (Laura Kubila). Pēc tam, kad ģimenes māja būs sakopta, pīrāgi izcepti un eglīte izrotāta, kas zina, varbūt ieradīsies arī gaidītākais viesis – Ziemassvētku vecītis?

Uz tikšanos svētku priekā!

Informāciju sagatavojusi:
Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja