Māmiņdienas svētku koncertā Liepājā – Lauris Reiniks un “MC Orķestris”

28.04.2017

 Jaunuma titlulattēls

Šogad Māmiņdienai veltītā koncertā 14. maijā plkst. 13.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē māmiņas sveiks dziedātājs Lauris Reiniks un pavadošā grupa “MC Orķestris”, kā arī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu un jauniešu vokālā studija “Pērlītes”.

Katru gadu otrajā maija svētdienā īpaši siltus vārdus un sajūtas dāvājam savām mīļajām māmiņām, vecmāmiņām – sievietēm, kas katra dzīvē ienesušas mīlestību un mātes rūpes. Māmiņdienu daudzi izjūt un atzīmē kā ģimenes svētkus – tiek gādāti ziedi, zīmētas un līmētas kartiņas un kopā ar tētiem gatavotas svētku brokastis. Par svētku tradīciju kļuvis arī Liepājas pilsētas pašvaldības rīkotais koncerts, kas ir vēl viena lieliska iespēja būt kopā ar mīļajiem un pateikties savām māmiņām.

Šogad svētku koncertā būsim kopā ar dziedātāju, komponistu, TV šovu vadītāju, aktieri un sabiedrībā mīlēto dziedošās Reiniku ģimenes spožāko talantu – Lauri Reiniku, kā arī Martu Kukarāni, Rūtu Dūdumu un pavadošo grupu “MC Orķestris”. Grupas sastāvā darbojas Jānis Zvirgzdiņš – pianists, Anrijs Grinbergs – bundzinieks, Uldis Beitiņš – superģitārists, Roberts Rasa – basģitārists. “MC orķestris” darbojas divās nozarēs – pirmkārt, kā sesijas grupa jeb pavadošais sastāvs dažādiem solistiem, koncertiem, TV šoviem un studijas ierakstiem, otrkārt, kā muzikālā noformējuma elements dažādos izklaides pasākumos, tādos kā pilsētu svētki, sporta svētki, ballītes firmām un arī ģimenes lokam.

Ivetas Loginas vadītā bērnu un jauniešu vokālā studija “Pērlītes” māmiņas sveiks gan atsevišķos priekšnesumos, gan arī uzstājoties kopā ar dziedātāju Lauri Reiniku un pavadošo grupu “MC Orķestris”. Muzicēšana kopā ar sabiedrībā plaši zināmiem mūziķiem mazajām “Pērlītēm” vienmēr ir īpašs notikums un vērtīga pieredze, kā arī iedvesma tālākajam darbam. Iepriekšējos gados veiksmīga sadarbība koncertos bijusi ar tādiem dziedātājiem kā Normunds Rutulis, Andris Ērglis, Sonora Vaice, grupa “bet bet” un citi.

Bezmaksas ieejas kartes (skaits ierobežots) iespējams saņemt no 2. maija Liepājas Latviešu biedrības nama biļešu kasē tās darba laikā no otrdienas līdz piektdienai no pulksten 10.00 – 18.00 un sestdienās no pulksten 10.00 – 14.00. Kases kontakttālrunis: 63423829. Koncertu rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs.

Informāciju sagatavojusi:
Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja