Līvas ciema svētkos pirmo reizi notiks Tvīda velobrauciens

17.05.2018

Šogad pirmo reizi “Līvas ciema svētku” programmā iekļauts liepājniekiem jau labi zināmais un iemīļotais “Tvīda brauciens”, kura mērķis ir pulcēt velomīļotājus, kas tērpušies 30. gadu stila apģērbā, lai kopīgi dotos izbraucienā pa Liepājas pilsētu.

Jau tradicionāli ik gadu maijā Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina uz retro velobraucienu. Svētdien, 20.maijā pulksten 13.00 Līvas ciema laukumā starts tiks dots jau 9. Liepājas Tvīda velobraucienam. Brauciena maršruts vīsies cauri promenādei, Jūrmalas parkam un vecpilsētas ieliņām. Ar brauciena maršrutu iespējams iepazīties ŠEIT.

Krāšņi tērptos retro velobrauciena dalībniekus varēs vērot un atbalstīt nepilnu stundu garā braucienā. Sākot no pulksten 12.00 “Tvīda brauciena” dalībnieki aicināti pulcēties Līvas ciema laukumā, lai gatavotos braucienam. Pēc brauciena īpaši šim pasākumam veidota žūrijas komisija pasniegs uzņēmēju sarūpētas balvas nominācijās “Modīgākā dāma”, “Švītīgākais kungs”, “Tvīda ģimene” un “Saskaņotākais pāris”. Kā ik gadu, arī šogad Tvīda braucienu ar balvām īpašās nominācijās, atbalstīs Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija.

Vairāk informācijas par 9. Liepājas Tvīda velobraucienu skatieties vietnē www.liepaja.travel un sociālo tīklu profilos #LiepajaTravel.

Pieteikties velobraucienam var vēl līdz 19. maija puksten 23.00, aizpildot elektronisko pieteikuma veidlapu ej.uz/tvida-brauciens