Aicinām uz koru koncertu mākslas telpā “Civita Nova”

20.10.2022

Šo sestdien, 22. oktobrī, pulksten 16:00 koncertzāles “Lielais Dzintars” mākslas telpā “Civita Nova” (1.stāvā) izskanēs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktā kora “Laiks” un Cēsu Pils kora koncerts “Turpinājums”.

Kā pastāstīja kora “Laiks” diriģente Ilze Balode, programmā būs dzirdamas gan zināmas latviešu komponistu melodijas, gan jaunākas, bet jau kora repertuārā vērtību ieguvušas dziesmas: “Klausītājiem prezentēsim arī īpašu konkursa programmu ar poļu, latviešu un amerikāņu autoru mūziku, ar kuru novembrī dosimies uz Poliju, lai pārstāvētu Latviju XV Starptautiskajā koru festivālā “Varsovia Cantat”.”

Īpašu koncertprogrammu liepājniekiem piedāvā arī Cēsu pils koris. “2020. gadā atzīmējām kora pastāvēšanas 25. gadskārtu,” stāsta Cēsu pils kora diriģente Marika Austruma, ”jubilejas gadā uzrunājām piecas latviešu komponistes – Selgu Menci, Ilonu Rupaini, Lauru Jēkabsoni, Irīnu Mihailovsku un Agnetu Krilovu, kuras radīja jaundarbus, kuru pirmatskaņojums notika šā gada maijā. Tagad vēlamies iepriecināt liepājniekus ar skanīgiem mirkļiem no šīs programmas.”

 Biļetes uz koncertu var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā ŠEIT. Cena 5 eiro.