Vokālais ansamblis “ŠOKOLĀDE”

Caur dziesmu un muzikālu piepildījumu, priecēt klausītājus un sniegt iespēju brīvajā laikā ikvienam sajusties tuvāk mūzikai.

vadītāja
Daiga Ozola

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vokālais ansamblis ”ŠOKOLĀDE” dibināts 2012.gadā un jau 2013.gada Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos iekļuva labāko ansambļu vidū, kuri tika izvēlēti muzicēšanai Vecrīgas laukumos. Savā pastāvēšanas laikā vokālais ansamblis ”ŠOKOLĀDE” piedalījies dažādās vokālo ansambļu skatēs, kur sevi pierādījis saņemot gan pirmās, gan arī augstākās pakāpes diplomus.

Ansambļa repertuārā ir latviešu komponistu mīlas dziesmas, Ziemassvētku dziesmu programmas, patriotiskas latviešu komponistu dziesmas, kā arī citu žanru un stilu dziesmas. Ar šīm programmām ansamblis iepriecina gan Liepājas, gan apkārtējo novadu klausītājus.

Ansamblim ir sava lapa https://www.facebook.com/vokalaisansamblissokolade/,  kur ievietojam informāciju gan par saviem koncertiem, gan skaistus foto mirkļus no dažādiem pasākumiem.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vokālā ansambļa “ŠOKOLĀDE” dalībnieki par sevi saka tā:
Sandra: “No visiem trokšņiem mūzika ir vispatīkamākais”
Pēteris: “Šokolāde ir iespēja uz brīdi pabūt citā pasaulē”
Ieva: “Vokālais ansamblis ”Šokolāde” ir kā čalojošs strauts. Tur satiekas tie, kam tuvs tautas mantojums, kam dziesma ir vienojošs spēks. Katra kopā būšana ir neaizmirstams piedzīvojums, jo katrs no mums nes savu garšu kopējā šokolādes buķetē.”
Dina: “Ikdienā esam ļoti dažādas personības, bet dziesma mūs vieno un bieži vien strīdos dzimst neticami brīnumi, – labākie dziesmu varianti, skaisti muzikāli uzvedumi, kas sniedz baudu gan klausītājiem, gan mums pašiem!”
Gints: “Ir šokolādes konfektes, tāfelītes, karstā šokolāde, šokolādes liķieris, šokolādes zaķi un olas, čili šokobumbas, ukraiņiem ir pat speķis šokolādē! Tādi visādi dažādi esam arī mēs, – ansamblis ”Šokolāde”!”