Jauktais koris “Lauma” aicina uz starptautiskajai ģimenes dienai veltītu koncertu

09.05.2017

Jaunuma titlulattēls

Atzīmējot starptautisko ģimenes dienu, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Lauma”, diriģente Mirdza Paipare un domubiedri mūzikā šo sestdien, 13. maijā, pulksten 17.00 aicina uz ikgadējo koncertu “Viss ģimenei” Liepājas Universitātes Aktu zālē.

Koncertā tradicionāli piedalīsies arī jauktā kora draugi un sadarbības partneri, to vidū arī šogad vīru vokālais ansamblis “Dziedonis” (vadītājs Valdis Aivars), Austrasbērni un Ārijas Helmūtes Mūzikas klase. Kora izpildījumā skanēs V.Dārziņa, L.Garūtas, J.Lūsēna un R.Dubras kompozīcijas, bet koncerta noslēgumā kora dziedātāji vienosies kopdziesmās ar mūzikas studijas audzēkņiem, izpildot skaņdarbu “The Conquest of Paradise”. Savukārt ar Austrasbērniem kopā skanēs Imanta Kalniņa un dziesminieka Ulda Ozola dziesmas. Koncertu ar solo dziesmām bagātinās arī soliste Līga Jekševica (soprāns).

Jauktā kora “Lauma” diriģente Mirdza Paipare stāsta: “Šogad koncerts “Viss ģimenei” notiek mums zīmīgā datumā, jo pirms 31 gada, tas ir, 1986. gada 13. maijā stadionā pie 7. vidusskolas notika mūsu pirmais koncerts. Toreiz korim bija citu noskaņu obligātais repertuārs, tagad, par laimi, varam dziedāt sev mīļās un tuvās dziesmas. Ar gaišām domām par pavasari un sauli, ko tik ļoti gaidām, mīļi aicinu visus draugus, domubiedrus, ģimenes un īpaši māmiņas uz mīļu sadziedāšanos sestdien koncertā Liepājas Universitātē.”

Biļetes (2 EUR) var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un interneta mājas lapā www.bilesuparadize.lv, kā arī pus stundu pirms koncerta sākuma tā norises vietā.

Informāciju sagatavoja:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja