Jau trešā jaukto koru dziesmu diena Liepājā

18.10.2018

Jau trešo gadu pēc kārtas Liepājā pulcēsies jauktie kori no visas Latvijas, lai 20.oktobrī vienotos kopīgās radošās aktivitātēs un priecētu liepājniekus ar īpašu tautasdziesmu koncertu “Visiem viena – katram sava – tautasdziesma”.

Jaukto koru dziesmu diena ir Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktā kora “Kursa” un tā diriģentes Ilzes Āboliņas izlolota ideja.

Jaukto koru dziesmu dienā šogad piedalīsies 6 kori – Rīgas Ekonomikas augstskolas jauktais koris (diriģenti Lauris Goss un Lāsma Gorska), Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” jauktais koris “Balti” (diriģente Maija Branka), Jūrmalas kultūras centra jauktais koris “Spārnos” (diriģente Daina Frīdenberga), Garkalnes novada kultūras centra “Berģi” jauktais koris “Garkalne” (diriģenti Evita Taranda un Jānis Taranda), savukārt Liepāju šajā svētku dienā pārstāvēs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Lauma” Mirdzas Paipares vadībā un koru dienas saimnieki  – jauktais koris “Kursa” un diriģente Ilze Āboliņa.

Lai radītu patīkamas emocijas, veicinātu sadraudzību un pozitīvu sacensības garu, kā arī sniegtu vieskolektīviem iespēju iepazīt Liepāju, dienas pirmajā pusē no pulksten 11:00 visi kori piedalīsies īpašās fotoorientēšanās sacensībās, izpildot dažādus radošus uzdevumus. Savukārt pulksten 17:00 kori vienosies kopīgā latviešu tautasdziesmu koncertā.

Uz koru koncertu Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē aicināts ikviens interesents. Koncertā varēs dzirdēt gan klasiskas un atpazīstamas tautasdziesmu apdares, gan jaunus aranžējumus un īpašus salikumus visiem tik pazīstamajām tautasdziesmām.

Ieejas maksa 2 eiro. Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

?Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.