Izmaiņas oktobra kultūras pasākumu norisē

13.10.2021

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs informē, ka saskaņā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem ierobežojumiem, notikušas izmaiņas oktobra kultūras pasākumu afišā.

15. oktobrī Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē ieplānotā Bērnu teātra pirmizrāde “Raganas trīs noslēpumi” ir pārcelta uz 2022.gada janvāri. Iegādātās biļetes ir derīgas. Informācija par konkrētu datumu sekos pēc ārkārtējās situācijas beigām.

23. oktobrī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē plānotais tautas deju koncerts “Rudens nāca sētiņā” ir atcelts. Nopirktās biļetes ir nododamas biļešu iegādes vietā.

Atcelts arī 30. oktobrī Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē paredzētais jauktā kora “Lauma” 35. gadu jubilejas bezmaksas koncerts “Skaistākās dziesmas”.

31. oktobrī koncertzālē “Lielais Dzintars” un 1. novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā iecerētais I.Kalniņa Mīlas dziesmu koncerts “Es mīlu Tevi” pārcelts uz 2022. gada 12. februāri Rīgā un 13. februāri Liepājā. Iegādātās biļetes derīgas uz pārceltajiem datumiem vai nododamas biļešu iegādes vietā.

Izmaiņas veiktas saskaņā ar Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumu Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumiem Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.