Foto sveicieni no FOTAST

27.02.2019

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Liepājas tautas fotostudija FOTAST aicina 8. martā pulksten 17:30 uz izstādes “Viena bezgalīga diena” atklāšanu kafejnīcā “Darbnīca” Liepājā, Lielajā ielā 8.

Izstāde ir mazliet humoristisks veltījums sievietēm Starptautiskajā sieviešu dienā. Fotostudijas vadītāja Līga Evaldsone pastāstīja par izstādes ideju: “Viena diena martā, kad puiši un vīri sarosās, lai iepriecinātu “savas” sievietes – vai tā draudzene, sieva vai darba kolēģe – svētki paliek svētki, ar lielāku vai mazāku gatavošanos, puķu gādāšanu… Un dažreiz to apsveicamo ir tik daudz, ka gadās visādi! Tad nu mazliet ar humora pieskaņu Liepājas tautas fotostudijas astoņas dāmas iemūžinājušas FOTAST puišus 8. marta gaidās!  Citi saka, ka tie neesot “mūsu” svētki… Lai vai kā, sievietei vienmēr ir paticis un patiks saņemt ziedus! Lai priecīgi!”

Savus fotostudijas kolēģus svētku priekšvakarā fotomirkļos noķērušas – Irina Tīre, Ilga Lasmane, Ilona Gabaliņa Kila, Iveta Herbsta, Laila Dūna, Līga Evaldsone, Ludmila Šmite un Vineta Jaunzeme. Izstāde būs skatāma līdz marta beigām.