Aicinām uz muzikālu izrādi bērniem “Olafa Ziemassvētki kuplākā pulkā”

14.12.2018

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs trešās Adventes svētdienā, 16.decembrī pulksten 13:00, aicina Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz muzikālu izrādi bērniem “Olafa Ziemassvētki kuplākā pulkā”.

Stāsts ir par sniegavīru Olafu, kas nodomājis sarīkot pārsteiguma koncertu Ziemassvētku vecītim. Olafs uzaicinājis dejojošus meža iemītniekus un dziedošus dažādu pasaku varoņus uzstāties īpašā šovā. Visam būtu jānorit gludi, ja vien mēģinājuma laikā nesāktos Ziemassvētku jampadracis… Vai Olafs un draugi atradīs risinājumu negaidītajai situācijai un vai koncerts noritēs veiksmīgi, to uzzināsiet izrādē.

Uzvedumā piedalās Liepājas Leļļu teātra aktieri, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” (vadītāja Inta Āboliņa) un vokālā studija “Pērlītes” (vadītāja Iveta Logina).

Ieeja pasākumā bez maksas.

📷Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.