Aicinām uz Mātes dienas koncertu “Es vēlos būt līdzās”

29.04.2019

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu vokālais ansamblis “Pērlītes” un tā vadītāja Iveta Logina aicina 12. maijā pulksten 13 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zāle uz sirdssiltu akustisko koncertu “Es vēlos būt līdzās”, kas veltīts māmiņām un vecmāmiņām Mātes dienā. Koncerta īpašais viesis – Ivo Fomins ar pavadošo grupu.

Katru gadu maija otrajā svētdienā īpaši siltus vārdus un sajūtas dāvājam mīļajām māmiņām. Par svētku tradīciju kļuvis arī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra rīkotais koncerts, kas ir vēl viena lieliska iespēja liepājniekiem un pilsētas viesiem veltīt laiku, lai pabūtu kopā ar savām māmiņām sirsnīgā un muzikālā atmosfērā. Ik gadu svētku koncertā kopā ar bērniem uzstājas arī kāds sabiedrībā zināms un iemīļots mūziķis, kas ne tikai iepriecina koncerta apmeklētājus, bet arī sniedz bērniem un jauniešiem vērtīgu skatuves pieredzi, motivē un iedvesmo attīstīt vokālās prasmes.

Koncertā “Es vēlos būt līdzās” izskanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gan Ivo Fomina izpildījumā, gan kopā ar vokālā ansambļa “Pērlītes” dziedātājiem. Mazie mākslinieki gatavo arī savu īpašo sveicienu māmiņām.

Koncerts ir Liepājas pilsētas pašvaldības dāvana māmiņām svētkos. Bezmaksas ielūgumus (ierobežots skaits) sākot no 30. aprīļa varēs saņemt SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

 Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.