Aicinām uz Latvijas Simtgades sarīkojumu GODI

16.11.2018

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvi Latvijas simtgadi sagaida ar mīlestības piepildītiem godiem, kuros aicina piedalīties ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi. 18. novembrī pulksten 14:00 esat laipni gaidīti Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz svētku sarīkojumu “GODI”.

Pasākumā piedalīsies Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvi – kori un vokālie ansambļi, tautas deju kolektīvi, folkloras kopas, tautas lietišķās mākslas studijas un amatierteātri. Skatītājus gaida krāšņas simtgades svinības, kurās košas dejas vīsies ar skanīgām dziesmām, radot kopības un svētku sajūtu.

Projekta vadītāja Selēna Vasiļjeva stāsta par iecerēto: “Godos rādīsim mūsu tautas radošajam garam piederīgās dziedāt, dejot, muzicēt un radīt prasmes, kas kā īpašs gēns mantots no iepriekšējām paaudzēm. Vēlamies, lai godu dienā kopā sanāk visa saime un atver lielo sajūtu albumu, kurā glabājas kopības mirkļi.”

Lai simtgades godi paliktu ne tikai klātesošo atmiņā, bet arī ģimenes fotoalbumos, fotostudija “Fotast” pirms un pēc koncerta apmeklētājiem nodrošinās iespēju iemūžināt svētku sajūtas fotomirkļos.

Pasākumu vadīs Liepājas teātra aktieri Anete Berķe un Kaspars Kārkliņš. Latvijas simtgadei veltītajā svētku sarīkojumā “Godi” ieeja ir bez maksas.

?Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.