Aicinām uz Latvijas simtgadei veltītu koru koncertu

31.10.2018

4.novembrī pulksten 17:00 koncertzālē “Lielais dzintars” koncertā “Lūgsnas Latvijai” pulcēsies Liepājas un apkaimes kori, lai vienotos kopīgā ticībā un cerībā, kas izteikta mīlestības piepildītos vārdos un sirsnīgā mūzikā. Koriem pievienosies arī klausītāju iemīļoti mākslinieki – Zane Jančevska, Andris Ērglis un Laura Bluķe.

Kopā ar jau nosauktajiem māksliniekiem uz skatuves kāps Ansis Jansons (kokle), Ieva Tālberga (stabule, dūdas), Gunta Stekjāne (akordeons), Terēze Dārta Balode (vijole) un Rūdolfs Kolerts (iekaramais šķīvis, vēja zvani).

Koncertā izskanēs latviešu komponistu dziesmas un arī daži īpaši, tieši šim koncertam radīti kordziesmu pirmatskaņojumi! Programmā: Baumaņu Kārļa, Emīla Dārziņa, Lūcijas Garūtas, Bruno Skultes, Raimonda Paula, Agra Engelmaņa, Imanta Kalniņa, Pētera Vaska, Jāņa Lūsēna, Ērika Eglīša, Ainara Virgas, Raimonda Tigula, Ērika Ešenvalda, Andra Kontauta, Jāņa Strazda un Jēkaba Jančevska mūzika.

Pie diriģentu pults stāsies Jēkabs Ozoliņš, Gunta Vite, Mirdza Paipare, Olga Blauzde, Ilze Valce, Līga Amerika – Ansiņa, Ilze Āboliņa, Antra Berga, Ilze Balode, Liene Breča un Renārs Juzups.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja Ilze Valce. Koncertu vadīs Sandra Okuņeva un Ēriks Vilsons.

Ieejas maksa 2 eiro, biļetes var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

?Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.