Aicinām uz labdarības koncertu “Tuvu, tuvu…tepat”

10.12.2019

Jaunuma titlulattēls

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Laiks”, diriģente Ilze Balode un kormeistars Renārs Juzups kopā ar domubiedriem aicina uz labdarības koncertu “Tuvu, tuvu…tepat”, kas norisināsies šo svētdien, 15. decembrī, pulksten 16.00, Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. 

Kora “Laiks” labdarības koncerti kļuvuši par sirsnīgu tradīciju un norisinās jau ceturto gadu pēc kārtas. “Ziemassvētki ir laiks, kad, lūkojoties uz aizvadīto gadu, atskatāmies uz padarīto, uz ieguvumiem un zaudējumiem, priecīgiem un skumjiem brīžiem. Tas ir laiks, kad cilvēku sirdīs ir īpaša vēlme palīdzēt līdzās esošajiem, lai svētku prieku izjustu ikviens,” pastāstīja diriģente Ilze Balode, “kora “Laiks” labdarības koncertu tradīcija aizsākās 2016. gadā, kad vēloties darīt labu līdzcilvēkiem, aizdomājāmies, ka ikvienam no mums līdzās ir tie, kuru ikdiena dažādu apstākļu dēļ nav viegla, kam nepieciešama uzmanība, cilvēcība un sirds siltums kopā ar finansiālu atbalstu.”

Kopā ar kori “Laiks” koncertā uzstāsies arī Saldus jauktais koris “Saldava”, diriģente Ilze Balode, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas jaunie dziedātāji Toms Samsons un Tabita Balode ar draugiem. Programmā skanēs mūzika Ziemassvētku gaidīšanas noskaņās.

Kora “Laiks” dalībnieki aicina koncerta apmeklētājus atvērt sirdis labdarībai un ziedot, lai atbalstītu Valsts sociālās aprūpes centra Kurzemes filiāles “Iļģi” Pusceļa mājas klientus un piepildītu viņu sapni – piedalīties sajūtu un emociju nometnē.

VSAC Kurzemes filiāles “Iļģi” Pusceļa mājas mērķis ir veicināt personu ar garīga rakstura traucējumiem rehabilitāciju un individuālu atbalstu sociālo problēmu risināšanā. Galvenais akcents tiek likts uz aprūpē esošo cilvēku integrēšanu sabiedrībā un darba tirgū.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Foto un video materiāli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.