Aicinām uz fotoizstādes “Piektdiena 13.” atklāšanu

12.03.2020

Jaunuma titlulattēls

Šo piektdien, 13. martā, pulksten 17:13, tirdzniecības nama “Kurzeme” 3. stāvā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudija “Fotast” atklās foto izstādi “Piektdiena 13.”, kas būs apskatāma bez maksas līdz 15. aprīlim.

Liepājas Tautas fotostudija „Fotast” piedāvā savu interpretāciju par tēmu, spēlējoties ne tikai ar idejām, bet arī ar materiāliem uz kā fotogrāfijas izdrukātas. “Katram ir savas asociācijas un pieredze par šādām dienām kā Piektdiena 13. Kādam tā varbūt ir parasta diena, kāds varbūt jūtas īpaši veiksmīgs piektdienā trīspadsmitajā, tomēr sava veida stereotipi un nostāsti par pārpratumiem, neveiksmēm un melniem kaķiem klejo”, stāsta Tautas fotostudijas “Fotast” vadītāja Līga Evaldsone. Zīmīgi, ka izstāde iekārtota Tirdzniecības namā „Kurzeme”, kas atrodas Lielās ielas 13. namā. Vai fotogrāfijās būs redzams arī kāds melns kaķis, šo noslēpumu izstādes veidotāji gan neatklāj un aicina atnākt pārliecināties pašiem.

Izstādē būs apskatāmi Irinas Tīres, Lailas Dūnas, Lienes Ansones, Ivetas herbstas, Ilgas Lasmanes, Ilonas Gabaliņas Kilas, Līgas Evaldsones, Agra Klestrova, Ērika Zirka, Normunda Kaprano un Jāņa Dreimaņa darbi.