Aicinām pieteikties bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursam “Pērļu lietus”.

20.01.2020

Aicinām jaunos dziedātājus no visas Latvijas pieteikties bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursam “Pērļu lietus”, kas norisināsies 22. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā. Pieteikties dalībai var līdz 7. februārim vai līdz brīdim, kad būs sasniegts konkursa nolikumā paredzētais dalībnieku skaits.

Konkurss šogad norisināsies jau devīto reizi un tā mērķis ir attīstīt un pilnveidot jauno solistu un vokālo ansambļu muzicēšanas tradīcijas, veicināt dalībnieku skatuvisko pieredzi un radīt iespēju talantīgiem bērniem un jauniešiem apliecināt savas mākslinieciskās spējas plašākai auditorijai, saņemot izaugsmi veicinošu profesionālas žūrijas vērtējumu. Viens no konkursa nolūkiem ir arī sekmēt jauna, mākslinieciski augstvērtīga un radoša repertuāra apguvi, kā arī rosināt vokālo ansambļu repertuārā iekļaut dziesmas a cappella izpildījumā, kas ir būtiska Dziesmu un deju svētku tradīcijas ilgtspējas sastāvdaļa.

Konkurss notiks 3 vecuma grupās – jaunākā (5-7 g.v.), vidējā (8-12 g.v.) un vecākā grupa (13-18 g.v.). Katrā grupā tiek uzņemti 15 individuālie izpildītāji (kopā 45 solisti) un 10 muzikālie kolektīvi (kopā 30 ansambļi). Ansambļa sastāvā var būt dažāda vecuma dalībnieki, bet piederību konkrētai vecuma grupai noteiks pēc dalībnieku vecuma pārsvara kolektīvā.

Konkursa nolikums un elektroniskās pieteikuma anketas atrodamas ŠEIT. Ja izlasot konkursa nolikumu, rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūgums sazināties ar projekta vadītāju Selēnu Vasiļjevu pa tālruni 63481253 vai elektroniski selena.vasiljeva@liepaja.lv.