Aicinām iesniegt zīmējumus Mātes dienas izstādei

22.04.2024

12. maijā no 12:00 līdz 15:00 Romas dārzā notiks Mātes dienas svinības, kuru laikā būs apskatāma bērnu zīmējumu izstāde “Mana mamma”. Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina mazos liepājniekus uzzīmēt savu māmiņu un atnest zīmējumus līdz 6. maijam uz Liepājas Latviešu biedrības namu.

“Latviešu biedrības nama foajē ir novietots konteiners, kurā var atstāt zīmējumu,” informē Kultūras centra projektu vadītāja Selēna Jēkabsone, “otrpus zīmējumam jāuzraksta autora vārdu, uzvārdu un vecumu, kā arī māmiņas vārdu un, ja ir vēlme, tad arī kādu sirsnīgu novēlējumu. Visi mazo mākslinieku darbiņi būs apskatāmi izstādē un, izlozes kārtībā, trīs zīmējumu autoru māmiņas iegūs pārsteiguma dāvanas.”

Svētki iecerēti, kā sirsnīga muzikāli-mākslinieciska pēcpusdiena visu paaudžu māmiņām un ģimenēm ar bērniem. Muzikālo noskaņu Romas dārzā veidos čellists Mareks Radzēvičs un dziedātāja Paula Saija, kura izpildīs Raimonda Paula komponētās melodijas. Svinības ar sirsnīgām dziesmām kulpinās arī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vokālais ansamblis “Šokolāde”. Svētku apmeklētājiem būs iespēja dienas sajūtas notvert skaistā fotomirklī ar fotogrāfa Edgara Poheviča sarūpēto momentfoto kasti, bet Romas dārza sadarbības partneri gādās par īpašiem piedāvājumiem un pārsteigumiem. Mātes dienas pasākumu Romas dārzā vadīs aktieris Kaspars Kārkliņš.

Laipni aicināti! Ieeja bez maksas.