Aicina pieteikties bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”

19.01.2015

  Jaunuma titlulattēls Jaunuma titlulattēls SONY DSC

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” un vadītāja Inta Āboliņa aicina līdz 2015. gada 13. februārim pieteikties 12. Bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”, kas notiks šī gada 13. martā Liepājas skolās un Liepājas Latviešu biedrības namā.

Bērnu deju kolektīvu festivāls “Pilna sauja dzintariņu” pirmoreiz notika 2002. gadā, un šo gadu laikā festivāls kļuvis par skaistiem svētkiem, kuros pulcējušās bērnu deju kopas no Preiļiem, Cēsīm, Lielupes, Rīgas, Bauskas, Auces, Talsiem, Saldus, Tukuma, Liepājas un citām Latvijas pilsētām un pagastiem. Šogad bērnu tautas deju svētki Liepājā notiks jau divpadsmito reizi.

Svētku lielkoncerts norisināsies 13. martā plkst. 18.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, kā arī dienas pirmajā pusē, pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar Liepājas skolām, dejotāji viesosies arī 6., 5. un 15. vidusskolā, kurās veiksmīgi darbojas arī bērnu un jauniešu deju kolektīvi.

Svētku mērķis ir stiprināt Dziesmu un deju svētku tradīciju, sekmējot bērnu un jauniešu deju kolektīvu radošās aktivitātes, pulcējot tos vienkopus un veicinot arī vadītāju jaunradi un sadarbību profesionālās meistarības jomā. Šie svētki radīti ar ideju rosināt bērnos un jauniešos interesi par latviešu tautas deju kā mērķtiecīgu pašapliecināšanās iespēju.

Latvijas kultūras centru, interešu izglītības centru, izglītības iestāžu bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvi, kas vēlas kļūt par svētku dalībniekiem, tiek aicināti pieteikties līdz 2015. gada 13. februārim, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to, kā arī publicitātes fotogrāfiju elektroniski uz e-pastu anete.strazda@dome.liepaja.lv. Festivāla nolikums un pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.

Informāciju sagatavojusi:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja