Aicina pieteikties Jaukto koru Dziesmu dienai “Visiem viena – katram sava – tautasdziesma”

12.09.2016

Jaunuma titlulattēls

2016. gada 29. oktobrī pirmo reizi Liepājā notiks jaukto koru Dziesmu diena “Visiem viena – katram sava – tautasdziesma”, kurā piedalīties aicināti Latvijas kultūras centru amatierkolektīvi – jauktie kori. Pieteikšanās līdz 7. oktobrim!

Jaukto koru Dziesmu dienas mērķis ir popularizēt latviešu tautasdziesmas, kopt un uzturēt kora dziedāšanas tradīcijas kā latviskās kultūras mantojumu, nodrošinot Dziesmu un deju svētku tradīcijas procesa nepārtrauktību, kā arī caur muzikālām, radošām un arī fiziskām aktivitātēm veicināt dažādu pilsētu un novadu jaukto koru kolektīvu savstarpēju sadarbību.

Jaukto koru Dziesmu dienas nolikums, gan pieteikuma anketa atrodama Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā sadaļā “Nolikumi” : //www.liepajaskc.lv/nolikumi-2/
Kolektīvs, kas vēlas kļūt par svētku dalībnieku, aizpilda pieteikuma anketu un līdz 2016. gada 7. oktobrim nosūta to uz e-pasta adresi selena.vasiljeva@dome.liepaja.lv

Jaukto koru Dziesmu dienu rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs un jauktais koris “Kursa”, diriģente Ilze Āboliņa.

Visiem viena un katram sava. Dziesmu dienā izdziedi savu mīļāko tautasdziesmu!